Tipi-speeltoestel TriangleTent Top
- Afmetingen: L597 x B262 cm
- Platformhoogte: 40 cm & 120 cm
Speeltoestel met tipi van hout TriangleTent Top
Buiten spelen tot het donker wordt – met onze veelzijdig tipi-speeltoestel blijven kinderen de hele dag in beweging. Onder het massieve houten dak valt altijd wel iets te ontdekken en uit te proberen: via de houten blokken kom je door het raam op het onderste platform (40 cm hoog), waar kinderen beschut tegen zon en regen kunnen spelen of met de telescoop op verkenning kunnen gaan. Van daaruit gaat het via de klimladder naar het verhoogde platform (120 cm hoog) en vervolgens via de glijbaan naar beneden.
Wie op zoek is naar nog meer uitdaging, bouwt de achterkant met extra klimstenen uit tot een echte klimwand. Met zijn minimalistische ontwerp biedt de TriangleTent Top kinderen de ruimte om hun speelwereld in de tuin elke dag opnieuw te ontdekken.
Stel je speeltoestel samen: zonder aanbouw, met SuperSwing of met SurfSwing – helemaal afgestemd op de behoeften van je gezin.
Standaard meegeleverd:
Productdetails:
Onze speeltoestellen zijn ontwikkeld volgens de norm DIN EN 71
Achtung:- Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar
- Uitsluitend voor thuisgebruik, gebruik uitsluitend onder direct toezicht van een volwassene
- De aangegeven afmetingen en kleuren kunnen iets afwijken
- Het speeltoestel moet in de grond worden verankerd met in beton gegoten ankers
internationale review(s)
Bij fatmoose controleren we, of de gepubliceerde beoordelingen afkomstig zijn van consumenten die de door ons aangeboden artikelen daadwerkelijk hebben gekocht en/of gebruikt. De controle vindt plaats aan de hand van het bestelnummer. De volgende beoordelingen stammen uit alle landspecifieke fatmoose-shops en worden allemaal meegerekend in de totaalscore.
Schrijf uw eigen review
fatmoose's ankers
fatmoose's ankers |
SolidRoot
![]() |
SimpleRoot
![]() |
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankernaam | SolidRoot | SimpleRoot | ||||||
| Geschikte palen | ≤ 9x9 cm | ≤ 9x9 cm | ||||||
|
||||||||
| Geschikt voor alle bodemcondities |
|
|
||||||
|
||||||||
| Stabiliteit |
|
|
||||||
|
||||||||
| Montage aan de binnenzijde mogelijk** |
|
|
||||||
| Eenvoudige en snelle montage |
|
|
||||||
We adviseren om al onze ankers in beton te plaatsen
* Stabiliseert de palen
** Anker van buitenkant niet zichtbaar

Voeg het GlideRoot glijbaananker toe aan uw bestelling, om uw speeltoestel extra stabiel te maken.

Info over
hout & zeil

Duurzaam hout
Wij vinden het belangrijk om een lange levensduur en stabiliteit van onze speeltoestellen te garanderen. Daarom gebruiken we geïmpregneerd dennen- en sparrenhout. We adviseren om enkele houten onderdelen zelf voor te boren omdat hout, doordat het een natuurproduct is, door vochtopname of droging van volume kan veranderen.

Ontwerp zeil
Speeltoestellen zijn er bij fatmoose in verschillende uitvoeringen, ook met en zonder zeil. Als het speeltoestel met zeil wordt geleverd, wordt dit als één stuk geleverd en kan het naar eigen inzicht vormgegeven en op maat geknipt worden.
Vind je onze foto's leuk? Patronen voor dit design vind je in de montagehandleiding.


